Zgrzewarki do tubek – różne zastosowania – zgrzewarki dostosowane do potrzeb

Klikając na zdjęcia poniżej można przejść do szczegółowych opisów technicznych jak też filmów.
Kontakt tel. 504 130 938 lub info@astrapack.pl 

Znajdujące się w naszej ofercie zgrzewarki do tubek znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle farmaceutycznym. Są powszechnie wykorzystywane w laboratoriach i w wielu innych zakładach, w których ich wydajność jest wystarczająca. Maszyny te gwarantują bardzo wytrzymałe zgrzewy i cechują się doskonałą trwałością.

W naszej ofercie można znaleźć zgrzewarki do tubek w różnych wariantach. Nasi Klienci mogą wybierać między innymi cechujące się niewielkimi rozmiarami zgrzewarki na stół , które pozwalają na znaczne zaoszczędzenie przestrzeni. Kiedy zaś nie jest to konieczny wymóg, można wybrać większą zgrzewarkę podłogową.

Bardzo przydatnym urządzeniem jest tubiarka, która umieszcza na zgrzewie datę – produkcji bądź przydatności produktu do użycia. Takie maszyny znajdują zastosowanie zwłaszcza w przemyśle farmaceutycznym, a także w przemyśle kosmetycznym. Polecamy ich wybór szczególnie wymagającym klientom, gdyż jest to sprzęt wysokiej jakości.

W razie problemów z wyborem najlepszej dla siebie tubiarki, służymy profesjonalną pomocą. Wybór najlepszego sprzętu nie jest jednak trudny, gdyż każda z oferowanych przez nas maszyn pakujących tego rodzaju ma swoje unikalne cechy, które predysponują ją do wykorzystania w konkretnych warunkach. Przykładem tego są tubiarki mini, dedykowane dla laboratoriów.

Dzięki naszym zgrzewarkom zapakujesz nawet pasty i inne produkty

Tubiarka to maszyna pakująca niezbędna w każdym zakładzie, w którym produkuje się maści, pasty czy inne produkty pakowane w tubki. Dzięki naszym propozycjom można sprawić, że proces ten będzie przebiegał bardzo szybko i sprawnie, bez względu na warunki i rodzaj produktu do zapakowania.

Zgrzewarki do tubek przedstawione w naszej ofercie są przeznaczone do  zastosowań przemysłowych, ich wydajność lokuje te zgrzewarki w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz do zastosowań laboratoryjnych.