Serwis zgrzewarek i maszyn pakujących

Nasza firma serwisuje zgrzewarki i maszyny pakujące poniżej wymienionych firm:

Hugo BeckPOLYSTARminipack-torreCibraZappe

 

Zgrzewarki do folii to urządzenia pozwalają na precyzyjne i estetyczne wykonywanie czynności pakujących. Klienci naszego serwisu korzystają ze zgrzewarek ręcznych szczypcowych, impulsowych, stołowych, kątowych, rotacyjnych,  a także zgrzewarek do tubek i do blistrów, automatycznych, do sterylizacji oraz do produkcji worków. Z kolei dzięki maszynom pakującym produkty spożywcze, kosmetyczne, chemiczne czy farmaceutyczne lokowane są w opakowaniach o stosownej wielkości, pojemności/objętości oraz wytrzymałości

Wszystkim wymienionym urządzeniom gwarantujemy serwisowanie oraz naprawę. Choć dostępne na rynku zgrzewarki i maszyny pakujące wiodących marek – Hugo Beck, Polystar, Minipack-Torre, Cibra, Zappe – uznawane są za wyjątkowo trwałe, nie oznacza to, że są całkowicie bezawaryjne.

Intensywna eksploatacja wiąże się z koniecznością okresowych przeglądów serwisowych oraz mniej lub bardziej skomplikowanych napraw. Serwisowanie maszyn pakujących oraz zgrzewarek do folii znacznie wydłuża ich żywotność, a fachowo wykonywane naprawy przesądzają o zachowaniu warunków każdej umowy gwarancyjnej.

Jednocześnie pomagamy i szkolimy operatorów maszyn. Posiadamy dokumentację i instrukcje obsługi w języku polskim.

 

W razie pytań prosimy o kontakt : serwis@astrapack.pl  tel. 504 130 938