Poniżej przedstawiamy wszystkie zgrzewarki do folii i maszyny pakujące w naszej ofercie.

Klikając na zdjęcia poniżej można przejść do szczegółowych opisów technicznych jak też filmów.
Kontakt tel. 504 130 938 lub info@astrapack.pl 

Zgrzewanie od lat stanowi jedną z najpowszechniej stosowanych metod łączenia materiałów. Proces ten polega na wykonaniu stopienia w miejscu łączenia, a następnym docisku elementów łączonych bez dodatku spoiwa. Poddawane zgrzewaniu mogą być materiały o właściwościach termoplastycznych, a w szczególności folie.

Szybkie, wygodne, a przy tym wydajne wykonywanie zgrzewów możliwe jest dzięki urządzeniom do tego przeznaczonym. Zgrzewarki do folii, bo o nich mowa, pozwalają na dokładne i estetyczne wykonywanie czynności pakujących. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w warunkach profesjonalnych, jak i amatorskich.

Szeroki wybór zgrzewarek

W ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy szeroki wybór zgrzewarek do worków foliowych. Wśród nich znaleźć można między innymi: zgrzewarki ręczne szczypcowe, impulsowe, stołowe, kątowe, rotacyjne, do tubek, do blistrów, automatyczne, do sterylizacji oraz do produkcji worków. Bogaty asortyment pozwala na odpowiednie dopasowanie urządzenia do jego zastosowania.

Dostępne zgrzewarki o zróżnicowanych parametrach, dedykowane są pracom o odmiennym charakterze. W zależności od zgrzewarki, może ona służyć do wykonywania połączeń zwykłych lub hermetycznych. To sprawia, że różne zgrzewarki w naszej ofercie mogą być stosowane w warunkach biurowych, przemysłowych – w małych i średnich zakładach oraz w branży medycznej.

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Wszystkie zgrzewarki do worków foliowych łączy wysoka jakość wykonania. W trosce o zadowolenie klientów, w naszej ofercie prezentujemy wyłącznie urządzenia znanych i cenionych producentów. Zapewniają one precyzyjny i wytrzymały zgrzew oraz doskonałą wydajność i bezawaryjność, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Doskonały stosunek jakości oferowanych urządzeń do ich atrakcyjnych cen to kolejny z atutów naszej oferty. Inwestycja w zgrzewarkę to rozwiązanie na każdą kieszeń, które znacznie podnosi efektywność procesów pakowania. Wygodę korzystania z solidnej i przystępnej cenowo zgrzewarki docenią nawet najbardziej wymagający klienci.

Prostota obsługi i szerokie zastosowanie

Wierzymy, że nasi klienci docenią również świetną wydajność zgrzewarek, pozwalających na utrzymanie ruchu w produkcji i terminowość zleceń oraz łatwość obsługi urządzeń. Intuicyjna konstrukcja zgrzewarek sprawia bowiem, że nie wymagają żadnych specjalnych kwalifikacji do obsługi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem zgrzewarek  i ich specyfikacją techniczną. W razie pytań zachęcamy do kontaktu! 504 130 938 info@astrapack.pl