Ręczne zgrzewarki impulsowe SZCZYPCE w profesjonalny sposób zamykają polietylenowe worki oraz pomogą zamknąć ochronną folię  wiele przedmiotów. Zgrzewarka wraz z specjalnie dedykowanym urządzeniem impulsowym, występuje w kilku modelach o różnych długościach zgrzewu od 150mm do 600mm. W razie pytań prosimy o kontakt info@astrapack.pl  504 130 938,  501-759-077. Prezentacja zgrzewarki możliwa u klienta.

Klikając na zdjęcia poniżej można przejść do szczegółowych opisów technicznych jak też filmów.
Kontakt tel. 504 130 938 lub info@astrapack.pl 

Zgrzewarka Szczypcowa stałocieplna 400SZ z osłoną

Jednym z powszechnie stosowanych rodzajów zgrzewarek są zgrzewarki ręczne szczypcowe. Urządzenia, teraz dostępne w naszej bogatej ofercie, umożliwiają na tworzenie profesjonalnych i trwałych połączeń. Znajdują zastosowanie podczas zamykania polietylenowych worków oraz zamykania w nich różnych przedmiotów.

Proces łączenia materiałów metodą zgrzewania nie należy do skomplikowanych. Dwie płaszczyzny materiału są najpierw ze sobą ściskane. Następnie, podgrzewa się do do plastycznego stanu skupienia. Po ostudzeniu tworzą one całość, wyróżniającą się doskonałą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Różne folie jeden sprzęt

Naszym klientom proponujemy manualne zgrzewarki o różnorodnym zastosowaniu. A to za sprawą dostępności modeli o różnych długościach zgrzewu, od 150 mm do 600 mm. Dzięki temu zgrzewarki mogą być użytkowane w małych i średnich zakładach produkcyjnych. Doskonale sprawdzają się w przypadku łączenia „trudnych” folii.

Oferowane przez nas zgrzewarki szczypcowe to urządzenia znanych i cenionych marek. Ich priorytetem jest najwyższa jakość i bezawaryjność zgrzewarek, które stosowane są w warsztatach, halach produkcyjnych i innych zakładach pracy. Z ich pomocą możliwe jest tworzenie połączeń w sposób szybki, prosty, a przede wszystkim niezwykle trwały.

Wysoka jakość dobra cena

Solidna konstrukcja zgrzewarek jest gwarancją ich wysokiej wydajności i bezawaryjności, także w przypadku intensywnej eksploatacji. Sprawia to, że zgrzewarki ręczne umożliwiają utrzymanie w ruchu produkcji i terminowej realizacji prac w zakładzie. Ich funkcjonalność podnoszą dodatkowe opcje, takie jak regulator czasu zgrzewania.

Zgrzewarki szczypcowe zgrzewają materiały w sposób punktowy. Ich zaletą są kompaktowe rozmiary oraz prostota użytkowania woreczków, saszetek oraz folii bąbelkowych. Szczególnie dobrze sprawdzają podczas łączenia folii o nieregularnym kształcie. W jednym cyklu urządzenia zgrzewają, odcinają i obkurczają folię.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem profesjonalnych zgrzewarek szczypcowych i specyfikacją oferowanych urządzeń impulsowych i o szczękach stałocieplnych. W razie wszelkich pytań związanych z urządzeniami, zachęcamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnego doradztwa w doborze odpowiedniego modelu.