Zgrzewarki na stół. Prosimy o kontakt tel. 504 130 938 lub info@astrapack.pl

Klikając na zdjęcia poniżej można przejść do szczegółowych opisów technicznych jak też filmów.
Kontakt tel. 504 130 938 lub info@astrapack.pl 

Zgrzewarki stołowe to proste i wygodne w użytkowaniu urządzenia, które doskonale nadają się do zgrzewania gotowych worków bądź folii z rękawa. W zależności od modelu, mogą być wyposażone w praktyczny stolik roboczy i zestaw rolek do odwijania folii. Dzięki temu zapewniają jeszcze wyższy komfort pracy.

W naszej bogatej ofercie zgrzewarek, nie mogło zabraknąć też urządzeń na stół. Wśród nich znaleźć można różnego rodzaju zgrzewarki, w tym impulsowestałocieplne oraz kątowe. Wszystkie zgrzewarki stołowe wyposażone zostały w bardzo trwały element zgrzewający, znajdujący wiele zastosowań w produkcji.

Stołowe zgrzewarki

W trosce o maksymalne zadowolenie klientów, w naszej ofercie zgromadziliśmy starannie wybrane zgrzewarki znanych i cenionych producentów. Nowoczesne urządzenia są estetycznie i solidnie wykonane, co przekłada się na ich żywotność. Szczelna i lekka konstrukcja jest ważnym walorem podczas codziennej obsługi zgrzewarki.

Uzyskane z pomocą zgrzewarki połączenia cechują się wysoką powtarzalnością. Są one wyjątkowo odporne na działanie obciążeń co sprawia, że mogą służyć do pakowania produktów o dużej masie. Nie bez znaczenia są też funkcje dodatkowe, w które wyposażone zostały oferowane przez nas zgrzewarki stołowe. Możliwość indywidualnej konfiguracji zapewnia różnorodność zastosowań.

Zastosowanie zgrzewarek stołowych

Wśród najważniejszych parametrów zgrzewarek dostępnych w naszej ofercie wymienić należy przede wszystkim wysoka wydajność i bezawaryjność, także w pracy ciągłej. To sprawia, że urządzenia na stół pozwalają na utrzymanie ruchu w produkcji i terminową realizację. Wysoki komfort pracy zapewniają funkcje takie jak regulator czasu zgrzewania i nóż odcinający nadmiar folii.

Dodatkowym atutem zgrzewarek stołowych są niskie koszty ich eksploatacji. Urządzenia posiadają niezawodny element zgrzewający, który nie wymaga kosztownych i czasochłonnych prac serwisowych. Użytkownicy docenią z pewnością także łatwość obsługi, osiągniętą dzięki intuicyjności i ergonomicznej budowie urządzeń.

To sprawia, że urządzenia są dziś powszechnie stosowane zarówno w małych, jak i dużych firmach produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i specyfikacją proponowanych zgrzewarek stołowych.