Zgrzewarki rotacyjne – różne zastosowania – zgrzewarki dostosowane do potrzeb

Klikając na zdjęcia poniżej można przejść do szczegółowych opisów technicznych jak też filmów.
Kontakt tel. 504 130 938 lub info@astrapack.pl 

Wśród oferowanych przez nas zgrzewarek znalazły się zgrzewarki rotacyjne. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów różne warianty takich urządzeń, dostosowanych do pracy z różnymi rodzajami folii, co pozwala doskonale dobrać sprzęt do swoich potrzeb. Umożliwia to też ułatwienie swej pracy bez względu na rodzaj stosowanych materiałów.

Proponowane przez nas zgrzewarki rotacyjne dedykowane do folii kompozytowych, laminatów i folii PP wykorzystywane są głównie przez osoby produkujące i sprzedające kawę i herbatę. Takie opakowania, szczelnie zamknięte przez nasze urządzenia, pozwalają zachować wszystkie właściwości tych produktów.

W przypadku kawy, herbaty i wielu innych produktów spożywczych szczególnie ważne jest zachowanie ich aromatu, który decyduje o ich wartościach. Dzięki specjalnie dobranej folii, na przykład laminowanej, i naszej zgrzewarce rotacyjnej, można zadbać o doskonałe opakowanie tego rodzaju produktów.

W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć zgrzewarki rotacyjnej kompatybilnej z folią polietylenową PE, która nadaje się też do stosowania z folią laminowaną i wiskozową. Specjalnie opracowana konstrukcja tego urządzenia pozwala na uzyskiwanie bardzo silnych i wytrzymałych zgrzewów. Gwarantuje to trwałość opakowania.

Profesjonalny sprzęt do zgrzewania folii

Jeśli poszukujesz profesjonalnego sprzętu do zgrzewania folii różnego rodzaju, wszystkie takie sprzęty znajdziesz w naszej ofercie. Astra Pack specjalizuje się też w serwisowaniu sprzedawanych przez siebie urządzeń, skorzystanie z naszej oferty jest więc bardzo wygodne i daje gwarancję łatwej pracy.

Profesjonalne urządzenia do zgrzewania folii używanej do pakowania różnego rodzaju produktów pozwalają na znacznie usprawnienie pracy. W dodatku zgrzewarka o ciągłym zgrzewie umożliwia tworzenie bardzo wytrzymałych opakowań. Daje to gwarancję, że produkt będzie doskonale chroniony przed środowiskiem zewnętrznym.

W ofercie Astra Pack można znaleźć najlepsze na rynku urządzenia do zgrzewania folii, między innymi wytrzymałej folii kompozytowej. Nasze urządzenia cechują się bardzo sprawnym działaniem i znacząco ułatwiają pracę pakowaczy, bez względu na to, czy jest to zgrzewarka ręczna, czy automatyczna.

Zgrzewarki rotacyjne przeznaczone do ciężkich zastosowań przemysłowych. W galerii są przedstawione różne typy maszyn.