Zawieszona na ramieniu bawełniana torba dawno już przestała być wyłącznie siatką na zakupy. Przesądziły o tym nie tylko względy ekologiczne – woja wydana jednorazowym foliowym jednorazówkom to był punkt zwrotny – ale także estetyczne i ekonomiczne. Fakt, że przestawiamy się powoli jako społeczeństwo, jako wspólnota na myślenie proekologiczne wyłącznie cieszy. I niejako w nagrodę za tę dokonującą się na naszych oczach zmianę, dostaliśmy od pomysłowych producentów możliwość maksymalnej personalizacji bawełnianych toreb, które szturmem wdarły się na rynek mody.

Dziś ulice wielkich miast pełne są ludzi w każdym wieku, którzy zamiast skórzanych torebek i toreb, noszą kolorowe bawełniane. Bo to trendy. Nadruk na takiej torbie materiałowej jest takim samym sposobem identyfikacji oraz manifestacji poglądów jak nadruk na T-shircie. A względy ekonomiczne? Materiałowe torby są tanie – można ich mieć w swojej szafie dowolną liczbę i dopasowywać je do każdej stylizacji. I jeszcze kwestia ostatnia, choć chyba od niej powinniśmy zacząć. Bawełniane torby nigdy nie przestały być najczęściej zamawianymi i najchętniej otrzymywanymi gadżetami reklamowymi.

Torba ekologiczna bawełniana zielona

Torba ekologiczna bawełniana żółta

Torba ekologiczna bawełniana niebieska

Torba ekologiczna bawełniana czarna

Torba ekologiczna bawełniana biała

Ekologia przede wszystkim

Torby szyte z materiału, zwłaszcza z bawełny, można użytkować latami. Brudne wrzuca się do pralki, łatwo je zwinąć i schować w plecaku, są pojemne. Dzięki ich popularności znacznie ograniczamy zużycie foliowych jednorazówek, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Po latach zachłystywania się foliówkami z nadrukowanym logo firmy czy producenta ubrań, zatoczyliśmy koło i wróciliśmy do stanu, w którym siatka na zakupy ma swoje stałe miejsce w torebce albo na półce. Wysoka świadomość ekologiczna rośnie z dnia na dzień. Nie tylko klienci przychodzą na zakupy ze swoimi siatkami, także sklepy obok wycofywanych z użytku foliówek oferują torby z materiałów nadających się do recyklingu. Nikogo już nie dziwi widok siatek bawełnianych, papierowych czy szytych z pozostałości po bannerach reklamowych. Najważniejsze, że przyjazne środowisku torby materiałowe stały się naturalną alternatywą dla foliowych siatek niejako mimochodem. Oby ten trend utrzymał się jak najdłużej.

Ładnie, modnie i wygodnie

Bawełniana torba typu shopper bag to wielka wygoda. Można ją nosić na ramieniu w największe upały – uchwyty nie wrzynają się w skórę, nie odparzają. Do takiej torby można włożyć naprawdę wszystko. Jest niebywale pojemna, a fakt że jest jednokomorowa tylko ułatwia zadanie. Jak to możliwe, że taki „wór” udaje się zaaranżować jako damską torebkę? Wystarczy jeden duży przezroczysty organizer na drobiazgi i po kłopocie. Elegancie torby bawełniane szyte z tkaniny o dużej gramaturze, zdobione ciekawymi nadrukami, wyposażone w mocne i szerokie uchwyty pasują także do bardziej wyszukanych stylizacji. Podobnie jak założenie trampek do garnituru przełamuje zbyt oficjalny styl, tak i zawieszenie na ramieniu torby z materiału dowodzi, że doskonale orientujemy się w najnowszych trendach i dystansujemy się od korporacyjnej uniformizacji.

Tkaninowy banner reklamowy

Torba bawełniana, płócienna bądź szyta z innego równie wygodnego w użytkowaniu materiału pozostaje jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych i promocyjnych. Taki tkaninowy banner reklamowy noszony na ramieniu jest bardo widocznym dowodem na przywiązanie do marki, do instytucji czy wspomnieniem eventu, na który się długo czekało. Doskonale wiedzą o tym osoby odpowiedzialne za przygotowanie gadżetów reklamowych – ulotki i katalogi lądują w koszu, długopisy się wypisują, kubki tłuką. Przyjazne środowisku materiałowe torby służą użytkownikom latami; nikt ich nie wyrzuca, dopóki nie spiorą się do rozmiarów uniemożliwiających ich noszenie. Reklamowa torba bawełniana to specyficzna odmiana mobilnego bannera reklamowego – podróżuje ze swoim właścicielem po całym świecie, niosąc wiadomość o produkcie, firmie czy wydarzeniu kulturalnym.

Z własnym nadrukiem, maksymalnie personalizowane

Jeśli bawełniana torba nie jest gadżetem reklamowym, często jest tłem, na którym umieszczamy nasze ulubione cytaty, reprodukcje czy znaczące dla nas symbole.Taka torba materiałowa z własnym nadrukiem, maksymalnie spersonalizowana ma dla swojego właściciela dużą wartość emocjonalną. Może też stać się wspaniałym prezentem dla bliskiej sercu osoby. Im więcej osób zawiesi na ramieniu torbę z bawełny, płótna czy innego materiału przyjaznego dla środowiska, tym lepiej.

Realizację zamówienia opiewającego na torby materiałowe mające charakter gadżetów reklamowych warto powierzyć firmie https://astrapack.pl/. Wysoki standard usług oraz gwarancja doskonałej jakości do ceny to cechy, które ją wyróżniają. Bawełniana torba na ramię na pewno szybko nie straci na popularności, co wymusza na producentach coraz większą kreatywność oraz dostosowanie się do rosnących wymagań klientów. Jeśli nie mamy pomysłu na to jak powinien wyglądać nadruk reklamowy na torbie z materiału, możemy poprosić o przygotować projektu graficznego pracowników firmy. Najważniejsze, żeby bawełniane torby przyjazne środowisku na dobre zadomowiły się zarówno w branży reklamowej jak i na naszych indywidualnych półkach z dodatkami.

 

prosimy o kontakt  info@astrapack.pl

tel. 501 759 077